![Başkan Ekici’den 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı](https://nevsehirhaber.com.tr/wp-content/uploads/2024/07/Baskan-Ekiciden-24-Temmuz-Gazeteciler-ve-Basin-Bayrami-mesaji-260x200.jpeg)
#MasalKentÜrgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yayınladı mesajda; “İlkeli ve dürüst yayıncılık prensiplerinden ödün vermeyen, büyük bir özveriyle çalışan, yerel ve ulusal basınımızın değerli üyelerinin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor; sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi. #10OcakÇalışanGazetecilerGünü
#MasalKentÜrgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yayınladı mesajda;
“İlkeli ve dürüst yayıncılık prensiplerinden ödün vermeyen, büyük bir özveriyle çalışan, yerel ve ulusal basınımızın değerli üyelerinin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor; sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.
İlk yorumu siz yazın